Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
anapara ve net getiri hesaplama   konut kredisi hesaplama   brüt getiri   bono piyasası   amerikan doları   Reel getiri hesaplama   sözleşme fiyatı   net getiri   hazine bonosu faizhesaplama   repo hesaplama   bono faiz oranları   net getiri   risk oranı   faiz oranı   risk oranı   bono faizi   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   KKDF oranları   bono piyasası   Vadeli opsiyon piyasası   faiz oranı   net getiri   başlangıç teminatınız   faiz oranı   bono   ingiliz sterlini   günlük repo hesapla   brüt getiri   brüt getiri   anapara ve net getiri hesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   bono   Kredi hesaplama   bono faizi   Vob   bono piyasası   bono faizi   ihtiyaç kredisi hesaplama   brüt getiri   Kredi hesaplama   bono faizi   anapara ve net getiri hesaplama   taşıt kredisi ödeme planı   Konut kredisi hesaplama   bono faiz oranları   İhtiyaç kredisi hesaplama   bono faizi   anapara ve net getiri hesaplama   BSMV Nedir?   hazine bonosu faizhesaplama   bono   faiz oranı   bono ve tahvil   bono ve tahvil   hazine bonosu faizhesaplama   Kredi   Vob Hesaplayıcısı   bono faizi   Bono   Mevduat Hesaplama   bono ve tahvil   bono tahvil   seçtiğiniz dayanak varlığa ilişkin hesaplama yöntemleri   bono piyasası   repo faiz   bono faizi   bono faiz oranları   bsmv nedir?   anapara ve net getiri hesaplama   vob hesaplayıcısı   bono faizi   bono tahvil   kredi ödeme planı   ihtiyaç kredisi ödeme planı   başlangıç teminatınız   bono ve tahvil   bono tahvil   anapara ve net getiri hesaplama   yıllık tüfe ve üfe oranları   margin call   bono tahvil   brüt getiri   kanada doları   net getiri   brüt getiri   net getiri   repo hesapla   brüt getiri   bono piyasası   bono faiz oranları   Vob Hesaplayıcısı   faiz oranı   faiz oranı   hazine bonosu faizhesaplama   brüt getiri   anapara ve net getiri hesaplama   net getiri   bono piyasası   Margin Call   başlangıç teminatınız
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.