Sermaye ve Temettü Hesap Makinesi

Hisse Miktarı (Adet) :
Bedelsiz Oranı (%) : Bedelsiz Üstünde
Bedelli Oranı (%) :
Nakit Temettü Miktarı : Temettü Üstünde
Rüçhan Hakkı Kullanım Fiyatı (TL) :
Ağırlıklı Ortalama Fiyatı (TL) :
   
 
* Ondalık ayraç olarak "nokta" giriniz. Örnek : 5.7
* Oran (%) alanlarına yüzde değer giriniz. Örnek : 9.6
Sonuç
Bedelsiz Karşılığı Hisse (Adet) :
Bedelli Karşılığı Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Gelen Hisse (Adet) :
Sermaye Artırımından Sonra Toplam Hisse (Adet) :
Temettü Miktarı (TL) :
Bedelli İçin Ödenen Tutar (TL) :
Net Tutar (TL) :
Baz Fiyat :
ihtiyaç kredisi ödeme planı   bono faizi   repo getirisi hesaplama   bono   bono ve tahvil   sözleşme fiyatı   kredi ödeme planı   ihtiyaç kredisi hesaplama   net getiri   vadeli opsiyon piyasası   bono piyasası   bono ve tahvil   bono ve tahvil   repo brüt ve net getiri hesapla   döviz hesap makinesi   bono ve tahvil   Konut kredisi hesaplama   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   hazine bonosu faizhesaplama   bono piyasası   faiz oranı   net getiri   anapara ve net getiri hesaplama   faiz oranı   faiz oranı   bono ve tahvil   günlük repo hesapla   bono piyasası   repo hesaplama   Black ve Scholes yöntemi   bono tahvil   bono faiz oranları   bono tahvil   bono tahvil   bono faizi   KKDF oranları   bono   Vadeli opsiyon piyasası   faiz oranı   Vob   bono faiz oranları   anapara ve net getiri hesaplama   bono faizi   bono faiz oranları   anapara ve net getiri hesaplama   vob teorik fiyat hesaplama   brüt getiri   Mevduat Hesaplama   bono faiz oranları   bono   Vob Hesaplayıcısı   bono faiz oranları   bono ve tahvil   Vob Hesaplayıcısı   brüt getiri   amerikan doları   repo hesapla   başlangıç teminatınız   hazine bonosu faizhesaplama   bono   net getiri   bono tahvil   yatırım yapacağınız tutar ile ne kadar sözleşme alabilirsiniz   faiz oranı   yıllık faiz oranı   BSMV Nedir?   Konut kredisi hesaplama   kredi ödeme planı   bono tahvil   bono tahvil   Opsiyon hesap makinesi   brüt getiri   hazine bonosu faizhesaplama   repo   anapara ve net getiri hesaplama   ingiliz sterlini   faiz oranı   risk oranı   brüt getiri   faiz oranı   anapara ve net getiri hesaplama   bono ve tahvil   bono piyasası   BSMV Nedir?   aylık repo   hazine bonosu faizhesaplama   anapara ve net getiri hesaplama   bono faiz oranları   bono faizi   repo faiz   hazine bonosu faizhesaplama   bono piyasası   bono faiz oranları   bono faizi   bono piyasası   bono   İhtiyaç kredisi hesaplama   konut kredisi hesaplama   brüt getiri   ihtiyaç kredisi ödeme planı
2011 Copyright © Mgasoft.com
Finansmatik.com bir www.borfin.com.tr ürünüdür. Borfin'e ücretiz üye olarak finansmatik.com'u tüm özellikleriyle kullanabilirsiniz. Finansmatik.com tanıtım amacı ile bir süreliğine tüm site ziyaretçilerine açıktır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.